Blog FİLTRELE
Blog yazısı Watches and Wonders Geneva Ready For 2022!için resim

Watches and Wonders Geneva 2022’ye Hazır

Geçtiğimiz yıl korona virüs önlemleri gölgesinde kalan ve bir türlü yapılacağı tarih kesin bir şekilde yayınlanmayan Watches and Wonders, 2022 yılında Cenevre için hazırlanıyor. Daha öncelerin aksine bu sene hem dijital platformlar üzerinden hem de fiziksel bir ortamda yapılması beklenen etkinlik için tüm saat firmaları hazırlıklarını sürdürüyor. Palexpo Sergi ve Ticaret Merkezi’nde görücüye çıkacak olan saat firmaları, www.watchesandwonders.com sitelerinde de kendilerine yer bulacaklar. 30 Mart ile 5 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan etkinlik toplamda 7 gün sürecek. Yaklaşık 40 mücevher ve saat firmasının ilk defa aynı platformda bir araya geleceği lansmanda yeni sezon ürünler de görücüye çıkmış olacak.

Geçtiğimiz son iki yılda tamamen dijital platformlar üzerinden gerçekleştirilen etkinlik için bu kadar uzun bir sürenin ardından fiziki ortamda lansman yapılması da hem katılımcıları hem de şirketleri bir hayli heyecanlandırıyor. Bir fuardan daha fazlası olma sloganıyla ilerleyişini sürdüren Watches and Wonders, sektörün en önemli firmalarını da bir araya getirmeyi planlıyor. Bu lansmanda yer alacak olan önemli firmalardan bazıları ise Cartier, IWC Schaffhausen ve Panerai olarak sıralanabilir.

Watches and Wonders için 2022 Modeli

Oldukça geniş bir sergi salonunda gerçekleştirilecek olan Watches and Wonders, Yaklaşık on beş farklı zanaatkar tarafından tasarlanarak en mükemmel şekilde katılımcıları ağırlamayı hedefliyor. Elbette bizim de, Entropia olarak, bu lansmanı kaçırmamız düşünülemezdi. Lansmanda tanıtımı yapılacak önemli markaların temsilcisi olarak bu saat fuarında yer alacağımız için oldukça heyecanlıyız. Ziyaretçilerin hem dijital ortamlarda bu deneyimden yararlanmaları hem de fiziki ortamda ürünler ile temas kurarak hayranlıklarını sürdürebilmek için hibrit sistem modeli düzenlenmesi bekleniyor. Bu sayede de hem uzaktan ürünleri inceleme fırsatı yakalanması sağlanacak hem de vakit ayırarak Cenevre’deki organizasyonun düzenleneceği salonda ürünlerin katılımcıların beğenisine sunulması için ayrıcalık sağlanmış olacak. Bu da 2022 yılında Wathces and Wonders’ın ne denli farklı ve heyecan verici bir şekilde gerçekleşeceğinin en büyük göstergesi olacak.

back to top
FİLTRELE